Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου 2014

ΜΙΛΗΣΕ Η ΕΔΡΑ...ΣΤΟ 87' ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ!!

Σπουδαία νίκη πέτυχε η ομάδα της καρδιάς μας το περασμένο Σάββατο στα "αλώνια". Πραγματοποιώντας μέτρια εμφάνιση βρέθηκε να χάνει από τον Πήγασο με 0-1 λίγο πριν τη λήξη του
ημιχρόνου. Στο δεύτερο μέρος μίλησε η ψυχή και το πάθος των παικτών, μα πάνω από όλα αυτή η αόρατη ενέργεια και δύναμη που εκπέμπει αυτή η έδρα, ειδικά σε όλα τα δεύτερα ημίχρονα, ειδικά στη συγκεκριμένη εστία..Ισοφάριση στο 60'με γκολ του Κοροπούλη Δ. και πλήρη ανατροπή στο 87' με ψύχραιμο πλασέ του Βαγγέλη Χολιασμένου! Η νίκη αυτή μας φέρνει κοντά στην πέμπτη θέση και πλέον το παιχνίδι της Κυριακής στον Αγ. Γεώργιο θα κρίνει σε μεγάλο βαθμό, ποιος θα καταλήξει τέταρτος. Κρατάμε μόνο το αποτέλεσμα και συνεχίζουμε την προσπάθεια, αφού ομολογουμένως η ομάδα έμεινε μακρυά από τον καλό της εαυτό. Απέναντι στον Πήγασο αγωνίστηκαν οι: Χρήστου Σπ, Παπαπαναγιώτου Σ, Χρήστου Γ, Κοροπούλης Τ, Τζανόπουλος Λ, Μακρής Δ, Ρουσέτης Ηλ, Χολιασμένος Β, Ζαχαρίας Δ, Κοροπούλης Δ, Τζανόπουλος Τ. Επίσης έπαιξαν οι Τζέλα Β, Χρήστου Λεων και Πέππας Ντ. Στην αποστολή ήταν και οι: Βόζης Ν, Στεργίου Κ και Χρήστου Σπ του Λ.